KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9377014
nr 937 7014
Blandteknik
Henry Reuterdahl, 'Drottninghuset', signerad, motivet: 19 x 29
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:52:10
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv